Szanowni Państwo,
EkoConnect e.V., Gäa e.V. i Stowarzyszenie Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego „Pogranicze” serdecznie zapraszają do uczestnictwa w polsko-niemieckim warsztacie praktycznym„Optymalizacja sprzedaży bezpośredniej z uwzględnieniem ekonomiki gospodarstwa”i spotkaniu podsumowującym projekt „Działać ekologicznie”, które odbędą 25 września 2013 r. w Łagowie koło Zgorzelca. Udział bezpłatny!
Sprzedaż bezpośrednia produktów wytworzonych we własnym gospodarstwie stanowi dla wielu producentów rolnych atrakcyjną formę dywersyfikacji źródeł zarobkowania, ponieważ dzięki niej ustabilizowane i zwiększone mogą zostać dochody uzyskiwane z rolnictwa. Podczas warsztatu zostaną przedstawione różnorodne formy sprzedaży bezpośredniej oraz ich specyfika i efektywność. Warsztat jest ukierunkowany na marketing osobisty, formę marketingu, w której to nie produkt lub klient, lecz producent znajduje się w centrum uwagi. Uczestnikom, poprzez praktyczne ćwiczenia, zostanie stworzona możliwość opracowania indywidualnych koncepcji rozwiązań dla własnych gospodarstw. Pozostanie także miejsce na osobistą wymianę doświadczeń i nawiązanie kontaktów z saksońskimi i dolnośląskimi kolegami.
Po zakończeniu warsztatu dot. sprzedaży bezpośredniej odbędzie się uroczyste spotkanie podsumowujące projekt „Działać ekologicznie”. Organizatorzy zapraszają wszystkich uczestników warsztatu także do udziału w tym wieczornym spotkaniu.
Szczegółowy program spotkania prezentujemy w załączeniu. Zgłoszenia z Dolnego Śląska prosimy przesyłać e-mailem, przy wykorzystaniu załączonego formularza, do Stowarzyszenia P-ZFST „Pogranicze” do 23 września 2013 r. na adres: gula@pogranicze-csb.home lub telefonicznie: 75 721 50 77
Serdecznie zapraszamy do udziału. Uprzejmie prosimy o dalsze rozpowszechnienie zaproszenia.
Z wyrazami szacunku
Magdalena Guła
Koordynator projektu
Stowarzyszenie
Południowo-Zachodnie Forum
Samorządu Terytorialnego "Pogranicze"
ul. Armii Krajowej 30, 59-800 Lubań
Tel. +48 75 721 50 77
Projekt "Działać ekologicznie" jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Saksonia - Polska 2007 - 2013.